• Tomes maratons

Pieteiktie dalībnieki

VārdsDz. gadsDistaneGrupaKomandaPilsētaSamaksāts
Katrīna Jansone200925 kmS14VELO EXPRESS SCOTTIkšķile
Rūdolfs Jansons2013BērnuZ9VELO EXPRESS SCOTTIkšķile
Jānis Dābols Freijs197750 kmV40Mārupe
Ivo Levāns197850 kmV40Flying HedgehogTukums
Emīls Lācis2013BērnuZ9
Aivars Jakāns196450 kmV50LiVelo / Zelta ZemeJēkabpils
Iveta Vītola196850 kmS50LiVelo / Zelta ZemeJēkabpils
Līga Actiņa198250 kmS40LiVelo / Zelta ZemeRīga
Lauris Purniņš198650 kmV30DTG-MySportRīga
Elīza Purniņa2012BērnuM12DTG-MySportRīga
Luīze Purniņa2014BērnuM9DTG-MySportRīga
Annija Purniņa2018BērnuMZ5DTG-MySportRīga
Uldis Ālītis198350 kmV30Dtg-MySport
Oskars Purmalis198450 kmV30
Gints Lūsis198450 kmV30DTG-MySport
Arvids Šteinbergs196150 kmV50Ozolnieki
Oskars Muižnieks198950 kmV30DTG-MySportLiepāja
Raivis Ritums198650 kmV30Dobeles Dzirnavnieks/FeelFreeSigulda
Mārtiņš Ice2010BērnuZ12VeloLifestyle/smiltenesbjssSmiltene
Kaspars Krievs198250 kmV40ĀdažiVeloĀdaži
Iļja Mozins2019BērnuMZ3
Karīna Krūmiņliepa198650 kmS30Ādaži veloĀdaži
Artis Ludboržs198350 kmV30MysportOgre
Oskars Švāgers198450 kmV30Bauskas VelokomandaBauska
Kaspars Artamonovs198750 kmV30Rīga
Kaspars Garda198150 kmV40Veloprofs.lvRīga
Karolaina Druka-Jaunzeme2014BērnuM9SK ASI/ RiteņvasaraRīga
Ralfs Slaide2013BērnuZ9Riga
Hūberts Slaide2015BērnuZ7Riga
Kārlis Vanags198450 kmV30DTG-MySportTalsi
Juris Damškalns198350 kmV30DTG-MySportTalsi
Rihards Lozbers200925 kmV14DTG-MySportTalsi
Artūrs Gabaliņš198850 kmV30MTB Grobiņas novadsLiepāja
Rūdis Dāvis Zariņš2014BērnuZ9Ķekavas NSSĶekava
Toms Strēlis200825 kmV14VELOSHOPSJaunmārupw
Vilens Kancerovs196850 kmV50Flying HedgehogRiga
Ieva Silvija Tilko2014BērnuM9RiteņvasaraRīga
Paula Patrīcija Tilko200625 kmS JaunietesRiteņvasaraRīga
Alvils Pētersons200825 kmV14RiteņvasaraRīga
Ruslans Koļesnikovs2016BērnuZ7
Uldis Leimanis198050 kmV40#GroheTeamLatviaJūrmala
Sofija Šaicāne2013BērnuM9
Alens Šaicāns2017BērnuMZ5
Edijs Šaicāns198650 kmV30
Mārtiņš Dzelmītis197950 kmV40FremaxLielvārde
Salvis Sarkanābols198350 kmV30mezaterapija.lv
Raivo Sarkanābols198250 kmV40mezaterapija.lv
Arvis Eņģelis198250 kmV40ĀdažiVeloRīga
Armīns Zutis199550 kmVKekava
Mārtiņš Puriņš197850 kmV40DAKO-ZiemeļvidzemeCēsis
Igors Vedmeckis200425 kmV JunioriScarlight Movistar TeamRīga
Ilmars Birskis198750 kmV30Scarlight Movistar TeamRiga
Ints Lērme197550 kmV40DAKO ZiemeļvidzemeValmiera
Matīss Kauls199250 kmV30SK PiebalgaVecpiebalga
Rihards Bondars2011BērnuZ12RRSRīga
Oskars Bondars2014BērnuZ9-Rīga
Vladislavs Peticonoks198250 kmV40Velo+ Bottari BalticJurmala
Vladimirs Bogdanovs198650 kmV30Velopark.lvBabītes novads
Deniss Semeņenko2012BērnuZ12RRS AlfaRīga
Valērija Semeņenko2014BērnuM9RRS AlfaRīga
Māris Briedis198650 kmV30Rīga
Šarlote Briede2019BērnuMZ3Rīga
Kārlis Albertiņš199850 kmVSmiltene
Imants Vadzis198550 kmV30
Mārtiņš Šķiņķis050 kmV50DTG-MysportRiga
Maija Šķiņķe2017BērnuMZ5Riga
Sandis Ķemers198550 kmV30DTG-MySportRīga
Jānis Teivišs198250 kmV40Virsotne/MARMOTRīga
Lība Teiviša2017BērnuMZ5RiteņvasaraRīga
Tīna Teiviša2013BērnuM9RiteņvasaraRīga
Oskars Lubavs198550 kmV30Stopiņi
Laura Incenberga2016BērnuM7RiteņvasaraRīga
Ričards Leo Baumanis2019BērnuMZ3LiVelo / Zelta ZemeRīga
Lāsma Elza Vaivode200350 kmSLiVelo / Zelta ZemeRīga
Kristaps Daugavietis198850 kmV30LiVelo / Zelta ZemeLīvāni
Henrihs Damroze197650 kmV40
Andris Vilcāns198950 kmV30#normālakomandaĒrgļi
Sandis Sokolovs197650 kmV40Rīgas satiksmeRīga
Raimonds Straume197150 kmV50FizioAG MTB TeamRiga
Valdis Pelšs199050 kmV30Rīga
Kristers Karlsons2010BērnuZ12Ķekavas NSSUlbroka
Milena Karlsone2013BērnuM9Ķekavas NSSUlbroka
Pēteris Strautmanis195950 kmV50Mārupe
Vladislavs Fesenko198750 kmV30Velo+Riga
Uldis Volgemuts197650 kmV40Grobina
Jānis Dansons197850 kmV40Blāzma
Ričards Hansons200925 kmV14BELO Cycling ProjectRīga
Katrīna Hansone2012BērnuM12BELO Cycling ProjectRīga
Artūrs Hansons2016BērnuZ7RiteņvasaraRīga
Roberts ANČS2017BērnuMZ5Rīga
Kaspars Kravalis198050 kmV40MAPEIRiga
Juris Kuzņecovs196250 kmV50SeloniaViesīte
Juris Zlobins197950 kmV40SeloniaAknīste
Jānis Megnis197150 kmV50Kuldīga
Gustavs Zatlers197850 kmV40Velohooligans Ķeizari 1Sigulda
Raitis Cirvelis198750 kmV30ROADEXRīga
Jānis Beļevičs198950 kmV30ROADEXRīga
Kristaps Kipurs198350 kmV30EbikeUģēres
Katrīna Jaunslaviete-Kipure199150 kmS30ZZKUģēres
Kristaps Jaunozoliņš199050 kmV30#normālakomandaĒrgļi
Juris Žīgurs198650 kmV30VELOSHOPS
Jānis Bautris197650 kmV40Black LabelRiga
Valērijs Golvers196750 kmV50Pinki
Olga Ballo197650 kmS40Velo+ Bottari BalticĀdaži
Imants Šnitko197950 kmV40O2 TeamOgre
Jānis Ankravs197050 kmV50ANKRAVS INC.Mārupe
Ričards Austers200625 kmV JauniešiKS Sporta klubsVentspils nov.
Andris Jurka198250 kmV40VELO EXPRESS SCOTTĀdaži
Justs Jurka200725 kmV JauniešiVELO EXPRESS SCOTTĀdaži
Normands Treilons197150 kmV50POLICISTU VELOBIEDRĪBAKuldīga
Andrejs Ziema197050 kmV50Kocēni
Atis Paksis198150 kmV40VELO EXPRESS SCOTTRīga
Krists Buncis200825 kmV14Ventspils
Matīss Buncis2012BērnuZ12Ventspils
Eduards Rieksts198350 kmV30Liepāja
Matīss Bērziņš198550 kmV30Talsi
Renāte Rodionova200250 kmSĀdažiVeloCarnikava
Sergejs Rodionovs196550 kmV50ĀdažiVeloCarnikava
Raimonds Pilenieks2010BērnuZ12Ķekavas NSSĶekava
Jānis Hartmanis198450 kmV30Jēkabpils
Ivars Romancevičs198550 kmV30SeloniaJēkabpils
Aivis Ieviņš197450 kmV40FREMAXRīga
Toms Dinsbergs198850 kmV30Velo ExpressTalsi
Arvis Neilands197650 kmV40EverunOzolnieki
Linda Tautere197350 kmS40Latvian Cycling GirlsOzolnieki
Monta Pauloviča198750 kmS30ĀdažiVeloĀdaži
Mārcis Paulovičs198350 kmV30ĀdažiVeloĀdaži
Krišjānis Justs Ratnieks200525 kmV JunioriRRSRīga
Rolands Burcevs198950 kmV30MTB GarkalneRēzekne
Edzus Cabulis198850 kmV30Cēsis
Olivers Vaisūns2011BērnuZ12Ķekavas NSS
Loreta Vaisūna200825 kmS14Ķekavas NSS
Juris Stanka196650 kmV50Rīgas Satiksme
Aldis Zelčs197050 kmV50Sporta klubs WENDICēsis
Kristaps Kārkliņš199950 kmVDako Ziemeļvidzeme
Gatis Svētiņš198450 kmV30DTG-MySportRīga
Andris Mašnjuks198050 kmV40
Mārtiņš Šteins199250 kmV30Riga
Laura Ramane199050 kmS30Bauskas velokomandaBauska
Aivars Galigins198250 kmV40Bauskas velokomandaBauska
Kristaps Zalupe197650 kmV40Velo klubs SiguldaLimbazi
Roberts Draugs197650 kmV40VELO EXPRESS SCOTTRīga
Andrejs Ivašins197250 kmV50
Aigars Kalnups198650 kmV30Vudlande/4sekundesĶekava
Everts Kalnups2019BērnuMZ3Ķekava
Jēkabs Vītols200150 kmVVeloprofs.lvSigulda
Krišjānis Bite198550 kmV30Velo klubs SiguldaCēsis
Raitis Bēmers198050 kmV40Baldones velokomandaBaldone
Dainis Bricis199850 kmVPriekuļi
Reinis Nartišs198250 kmV40VELO EXPRESS SCOTTSigulda
Andris Habermanis198650 kmV30Velo klubs SiguldaSigulda
Aigars Lebedoks197350 kmV40Velo klubs SiguldaSigulda
Juris Bērziņš198150 kmV40Līgatne
Aleksandrs Puskins198350 kmV30Riga
Oskars Saulītis198550 kmV30Velo klubs SiguldaSigulda
Jānis Vanags198150 kmV40INTERVALS.LVRiga
Juris Veldre197550 kmV40Rīga
Kaspars Dalbiņš197450 kmV40Rero servissDobele
Austra Lāce2019BērnuMZ3Jūrmala
Laimonis Garancs197050 kmV50Sporta klubs WENDIPriekulu pag.
Andris Dimants197950 kmV40TRITANS TRI TEAMOgre
Didzis Lazdiņš200625 kmV JauniešiDSSDobele
Ingus Reinholds198250 kmV40JūrmalaJūrmala
Sandis Rinkis198450 kmV30
Raitis Cielens198850 kmV30Rīga
Oskars Štrauhmanis2011BērnuZ12Ķekavas NSSSalaspils
Ieva Jurēviča200925 kmS14RRS/ALFARīga
Dominiks Jēkabs Jurēvičs2016BērnuZ7RRS/ALFARīga
Anita Antone199250 kmS30Latvian Cycling GirlsBaldone
Adrians Purlaurs2012BērnuZ12Ķekavas NSSĶekava
Edgars Abols Abols199150 kmV30Riga Bicycle teamOgre
Artjoms Sergijevics200525 kmV JunioriVelo Express ScottJelgava
Martins Sergijevics2015BērnuZ7Velo Express ScottJelgava
Tomass Pekuss2013BērnuZ9ĶEKAVAS NSSRāmava
Armands Eglītis200350 kmVKS Sporta klubsSaurieši
Emīls Balodis199350 kmVMīdītājiRīga
Kristaps Egle197750 kmV40Velo klubs SiguldaSigulda
Kārlis Klismets200350 kmVGiant & Liv Team LatviaRīga
Laura Klismete200825 kmS14BELO Cycling ProjectRīga
Ilona Lavrenova-Zīverte197250 kmS50Rīgas SatiksmeRīga
Lauris Biezbārdis197650 kmV40Rīgas SatiksmeRīga
Juris Kalnins198650 kmV30Rīga
Emīls Krūskops2013BērnuZ9DTG-MySport
Māris Šlapins197550 kmV40Rīga
Aivars Skridulis198950 kmV30Veloprofs.lv
Artis Fjodorovs200250 kmVGiant & Liv Team Latvia
Lauris Morovskis198150 kmV40Ādažu veloKadaga
Arvīds Pipirs196350 kmV50Krasti
Pēteris Kreilis198550 kmV30
Paula Kreile2015BērnuM7
Gustavs Kreilis2012BērnuZ12
DAINIS GULBIS196750 kmV50RĪGA
Ronalds Blumbergs200350 kmVKS sporta klubsIkšķile
Helvijs Kancers200825 kmV14BELO Cycling ProjectRīga
Amanda Reilija Zariņa200725 kmS JaunietesBaldones RN
Dominiks Kaševskis2012BērnuZ12Ķekavas NSSKekava
Kaspars Čikste198150 kmV40Giant & Liv Team LatviaDobele
Kristers Štrauhmanis200925 kmV14Ķekavas NSSSalaspils
Oskars Dankbārs200150 kmVGiant & Liv Team Latvia
Edijs Strēlis199850 kmVVELOSHOPS
Roberts Andersons200250 kmVVELOSHOPS
Kārlis Knops2014BērnuZ9BMX ĀdažiCarnikava
Karlīna Knopa2013BērnuM9Carnikava
Aleksandrs Patrijuks199350 kmVDTG-MysportPļaviņas
Elīza Beļūna2013BērnuM9Ikšķile
Miķelis Beļūns2016BērnuZ7Ikšķile
Alberts Smilktens200525 kmV JunioriKS Sporta klubsIkskile
Elīza Dombrovska200525 kmS JunioresKS sporta klubsIkšķile
Kristaps Leibuks200625 kmV JauniešiCarnikavaSaulkrasti
Šarlote Kļumele2012BērnuM12RRSRīga
Henrijs Šarls Kļumels2018BērnuMZ5Rīga
Zigmārs Zučiks198050 kmV40DAKO-ZiemeļvidzemeRīga
adrians drāka2012BērnuZ12belo cyclingRiga
Kristofers Lembergs199550 kmV
Māris Ločmelis196750 kmV50VELO EXPRESS SCOTTRīga
Emīls Blūms199250 kmV30Metālu Pasaule/LemešiRauna
Imants Mūrnieks197550 kmV40Skulte rullēRiga
Henrijs Mūrnieks2012BērnuZ12SK APEXRiga
Edvards Mūrnieks2012BērnuZ12SK APEXRiga
Māris Zudāns197050 kmV50KS Sporta klubsIkšķile
Ainars Priedeslaipa197250 kmV50Toja
Sentis Kārkliņš197950 kmV40PrivātiRīga
Renārs Zadvinskis200525 kmV JunioriKS Sporta klubsRīga
Miķelis Prindulis2015BērnuZ7
Roberts Garda2013BērnuZ9Rīga
Krišjānis Lejiņš200725 kmV JauniešiCARNIKAVACarnikava
Viljams Gervis2010BērnuZ12Baldones RNBaldone
Paulis Snipke197950 kmV40mezaterapija.lvBalozi
Marta Šnepa-Šnepe2015BērnuM7RiteņvasaraRīga
Ritvars Jakubovskis197950 kmV40Skanste / Virši
Gatis Bormanis198250 kmV40VELO EXPRESS SCOTTStraupe
Jānis Priževoits198550 kmV30Veloprofs.lvKegums
Arsenijs Podoroga2014BērnuZ9Salaspils
Jekaterina Podoroga2017BērnuMZ5
Viesturs Birkants196250 kmV50NN Sporta klubsRīga
Pēteris Birkants198950 kmV30NN Sporta klubsRīga
Olivers Sīlis2015BērnuZ7Baldone
Samanta Roziņa2010BērnuM12LatvianSalaspils
Ingus Šterns200625 kmV JauniešiKS Sporta klubsRīga
Oskars Pļavnieks198350 kmV30ECENTAIkšķile
Ārons Šaicāns2017BērnuMZ5Rīga

Nolikumā noteikto dalības maksu iespējams apmaksāt šādos veidos:

  • Ar pārskaitījumu uz zemāk redzamajiem rekvizītiem:
    Sporta klubs MySport
    Reģ. nr. 40008180429
    Konts: LV86HABA0551033709461
  • Veikalā MySport Rīgā Dārzciema ielā 60

Maksājuma informācijā jānorāda dalībnieka vārds uzvārds, dzimšanas gads un grupa kurā startē.

Dalībnieka pieteikums tiek pieņemts tikai pēc pilnas dalības maksas apmaksas.

Katras reģistrēšanās kārtas dalības maksa ir spēkā, ja to esam saņēmuši līdz norādītās pieteikšanās kārtas beigām.

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz lauris@my-sport.lv

<< Atpakaļ uz sacensību lapu